Enklawa Białowieska Forest&Spa

Oferta kończy się za : 9 godz.
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulacji do 7 dni przed przyjazdem
  • Pobyt w wybranym apartamencie
  • Wejście do Leśnego SPA
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 16:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  95%
  95 % użytkowników rekomenduje obiekt
  4.7/5
  Średnia ocena naszych klientów

  Zobacz też ofertę: Oferta bezzwrotna, niższe ceny (min.2 noclegi)

  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Komfortowy wypoczynek w sercu Puszczy Białowieskiej
  • Bliski kontakt z naturą na zadbanym i pięknie przygotowanym terenie
  • Unikalne i bogato wyposażone wnętrza z widokiem na las
  • Biobasen i Leśne Spa
  • Oferta nie zawiera wyżywienia. W każdym apartamencie jest wyposażony aneks kuchenny,
   a na terenie Enklawy restauracja z barem
  • W drugim kroku rezerwacji możliwość dokupienia śniadania (55 zł/os.) i obiadokolacji (70 zł/os.) w formie bufetu. Zniżka 50% na posiłki dla dzieci w wieku 3-8 lat
  • Park linowy (płatny na miejscu)
  • Niemowlęta / dzieci poniżej 3 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Brak dostawek
  • Możliwość zakwaterowania w pokojach maksymalnie 6-os.
  • Łóżeczko niemowlęce: 30 zł/pobyt
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 40 zł za dobę)
  • Pobyt zwierząt wymaga dodatkowej obowiązkowej opłaty za sprzątanie: 110 zł (jednorazowo)
  • Parking dodatkowo płatny: 25 zł/doba
  • Minimalna długość pobytu: 4 dni (3 noclegi)

  Opis

  Enklawa Białowieska Forest&Spa to unikalne miejsce oferujące komfortowy i bezpieczny wypoczynek w samym sercu Puszczy Białowieskiej. Enklawa kryje się w spokojnym otoczeniu przyrody, wśród wiekowych lasów na Podlasiu, blisko Białowieży. Wygodne budynki otacza rodzinny park rekreacyjny z szeregiem atrakcji na świeżym powietrzu.

  Leśne Apartamenty w Enklawie Białowieskiej pozwalają na wygodny pobyt zarówno dla pary, rodziny z dziećmi, jak i grupy przyjaciół. Przygotowano tutaj kameralne apartamenty 1-pokojowe, a także bardziej przestronne wnętrza dwu- i trzypokojowe. W każdym apartamencie urządzono dobrze wyposażony aneks kuchenny, strefę wypoczynku oraz miejsce do pracy. Duże okna wychodzące na balkon lub taras zachęcają, aby wypić kawę lub zjeść śniadanie przy akompaniamencie okolicznej przyrody. Do prywatnej dyspozycji jest łazienka. Każdy apartament ma dostęp do wifi i TV. Apartamenty przyjemnie wykończono w stylu Glamour lub Etno. Wnętrza są unikalne i bogato wyposażone.

  Na terenie Enklawy Białowieskiej znajduje się restauracja SportBar. Króluje tu europejska kuchnia z lokalnymi wpływami kuchni podlaskiej. Można zjeść slow foodowe posiłki, pyszne ciasta, wypić kawę czy drinka i korzystać z uroków Enklawy Białowieskiej w miłej rodzinnej atmosferze. Latem restauracja zaprasza na tarasy, gdzie na świeżym powietrzu wszystko smakuje jeszcze lepiej. Dodatkowo latem drinki i zakąski są serwowane w Pool Barze przy basenie, a zimą można zamówić rozgrzewające drinki na świeżym powietrzu w wykonanym z lodu i śniegu Ice Barze. Śniadania i obiadokolacje są podawane w Sali jadalnej połączonej ze SportBarem przeszklonym łącznikiem.

  Na leśnej polanie Enklawy Białowieskiej mieści się biobasen, otoczony tarasami i trawą piknikową. Składa się on z części pływackiej i brodzika dla dzieci. Dzięki podgrzewanej pompą ciepła wodzie można z niego korzystać od początku kwietnia do końca października. W okresie zimowym idealnie sprawdza się do morsowania. Obok biobasenu ulokowano domek saunowy, strefę wypoczynku i duże zewnętrzne jacuzzi – Leśne SPA w Puszczy Białowieskiej.

  Enklawa jest miejscem przyjaznym dla rodzin z dziećmi. W tutejszym parku sensorycznym maluchy mogą bezpiecznie stawiać pierwsze kroki oraz korzystać z bezpośredniego kontaktu z naturą. Jest gdzie spacerować z wózkiem, a dla najmłodszych przygotowano liczne udogodnienia. Świetną zabawę większym dzieciom zapewnia plac zabaw, park linowy z 3 trasami, boiska do piłki nożnej, siatkówki i badmintona oraz letni basen. W sezonowe weekendy są prowadzone interesujące animacje.

  Puszcza Białowieska to doskonałe miejsce do jazdy na rowerze i aktywności na świeżym powietrzu. W Enklawie Białowieskiej mieści się wypożyczalnia rowerów, a także wypożyczalnia sprzętu sportowego – do ping-ponga, badmintona, siatkówki, piłki nożnej oraz kijków do nordic walking.

  Lokalizacja

  Enklawa Białowieska Forest&Spa powstała w Puszczy Białowieskiej, obok Hajnówki i drogi do Białowieży, 70 km od Białegostoku.

  Atrakcje

  Puszcza Białowieska to przepastny i niezwykle cenny kompleks leśny na pograniczu polsko-białoruskim. Ostatni naturalny las na Niżu Europejskim, ostoja żubra i licznych innych zwierząt. Jej obszar jest chroniony poprzez utworzenie Białowieskiego Parku Narodowego. Symbolem parku i puszczy jest żubr – największy ssak lądowy na kontynencie. Obecnie w Puszczy Białowieskiej żyje najliczniejsza wolnościowa populacja żubra na świecie, a my możemy zobaczyć go zarówno na wolności, podczas wycieczek, jak i w pokazowym zwierzyńcu w Białowieży.

  Atrakcje Puszczy Białowieskiej:

  • Rezerwat pokazowy żubrów – znajduje się przy drodze z Hajnówki do Białowieży. W warunkach zbliżonych do naturalnych są eksponowane żubry, łosie, jelenie, koniki polskie, sarny, dziki, żubronie
  • Muzeum Przyrodniczo-Leśne BPN – w nowoczesnym budynku zbiory przyrodnicze są prezentowane atrakcyjny i innowacyjny sposób. To najstarsze muzeum w polskich parkach narodowych i najstarsze czynne muzeum województwa podlaskiego
  • Park Pałacowy w Białowieży – zabytkowy park w stylu angielskim, który w XIX w. otaczał pałac carski – myśliwską rezydencję carów Rosji. Dziś na terenie parku znajduje się najstarszy budynek w Białowieży – drewniany dworek z 1845 roku
  • Punkt obserwacyjny orlika krzykliwego – kilkunastometrowa wieża na dużej połaci łąk przy drodze z Hajnówki do Białowieży. Konstrukcja pozwala obserwować imponującego orlika oraz rzekę Narewkę
  • Kolejka wąskotorowa w Hajnówce – pozwala na atrakcyjną wycieczkę przez puszczy. Po drodze czekają gęsty las, pomniki przyrody, tunele, łąki i kładki edukacyjne, a na końcu malownicze jezioro z wiatami piknikowymi.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Wjechawszy do Białegostoku od zachodu, należy cały czas kierować się na centrum, by na rondzie Regana zjechać w prawo w docelową ul. Hetmańską. Hotel znajduje się 850 m dalej po prawej stronie.

  Odległość od Warszawy – 200 km, Krakowa – 490 km, Białegostoku – 70 km.

  Pociąg i autobus

  Do Hajnówki można dojechać pociągiem lub busem z Białegostoku oraz z Bielska Podlaskiego. Enklawa znajduje się ok. 4 km od dworca, 500 m od drogi wojewódzkiej, którą jeżdżą autobusy do Białowieży.

  Adres

  • Enklawa Białowieska Forest&Spa
  • Nieznany Bór 1
  • 17-200 Hajnówka
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Sova Invest Sp. z o.o., Nieznany Bór 1, 17-200 Hajnówka, NIP: 9511952924

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Enklawa Białowieska Forest&Spa. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpływu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria