Strona główna
Hotele: Cisna
Resort Solny w Bieszczadach

Ta oferta wygasła i nie jest już dostępna. Poniżej znajdziesz obiekty w zbliżonej lokalizacji oraz o podobnym standardzie.

Resort Solny w Bieszczadach 

Cisna, Podkarpackie

Wybierz daty pobytu i pokój

krok 1. Wybierz datę przyjazdu
krok 2. Wybierz datę wyjazdu
krok 3. Wybierz pokój
Resort Solny w Bieszczadach znajduje się blisko szlaków turystycznych
Opis
Jak dojechać?
Opinie
Zobacz podobne obiekty
Geovita Dźwirzyno
2 posiłki w cenie
Oferta kończy się za 1 dzień
od 199
za noc za pokój 2-os.
Hotel Wolin
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Oferta kończy się za 3 godz.
od 299
za noc za pokój 2-os.
Grand Hotel Tiffi
Śniadanie w cenie
Oferta kończy się za 3 dni
od 679
za noc za pokój 2-os.
Wave Międzyzdroje Resort & SPA
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Oferta kończy się za 1 dzień
od 529
za noc za pokój 2-os.
Golden Tulip Gdańsk Residence
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Oferta kończy się za 3 godz.
od 319
za noc za pokój 2-os.
Neptuno Resort&SPA
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Oferta kończy się za 3 godz.
od 299
za noc za pokój 2-os.

Opis:

Udogodnienia w obiekcie:

Basen zewnętrznyBasen zewnętrzny
SaunaSauna
RestauracjaRestauracja
BarBar
Sala zabaw dla dzieciSala zabaw dla dzieci
Pokój gierPokój gier
Kącik zabaw dla dzieciKącik zabaw dla dzieci
Animacje dla dzieciAnimacje dla dzieci
Ogród / ParkOgród / Park
Plac zabaw dla dzieciPlac zabaw dla dzieci
SiłowniaSiłownia
Salka fitnessSalka fitness
KlimatyzacjaKlimatyzacja
Pobyt z pupilemPobyt z pupilem
Parking monitorowanyParking monitorowany
ParkingParking
Płatność kartąPłatność kartą

Lokalizacja:

Resort Solny w Bieszczadach znajduje się w górskiej dolinie blisko szlaków turystycznych, tuż obok Cisnej, niedaleko wyjść na słynne połoniny.

Atrakcje:

Bieszczady są pełne atrakcji, szczególnie dla pieszych turystów, którzy przyjechali w nie własnym transportem – tak najłatwiej dotrzeć w ciekawe miejsca. Sama Dołżyca jest malowniczo położona w dolinie Solinki pomiędzy zalesionymi wzniesieniami Łopiennika, Falowej i Mochnaczki, przy drodze wiodącej na słynne połoniny: Wetlińską, Caryńską, Wysoką (Smerek). Tuż obok rozpościera się Ciśniańsko-Wetliński Park Krajobrazowy. W najbliższej okolicy warto wybrać się na spacer na wieżę widokową na Jelenim Skoku, czarny szlak wiedzie na Łopiennik, opisywany już przez Wincentego Pola.

Po sąsiedzku jest położona Cisna – popularna miejscowość letniskowa, słynąca z lokalnych artystów (są galerie z pracami, w tym najstarsza w Bieszczadach pracownia ikon) oraz klimatycznych restauracji i barów. Osada powstała już w XVI wieku, miejscowe rudy żelaza wykorzystywał ojciec Aleksandra Fredry, który wybudował tu hutę. Po II wojnie światowej toczyły się tu zaciekłe walki upamiętnione pomnikiem i zrekonstruowanymi umocnieniami na wzgórzu Betlejemka w centrum Cisnej, skąd roztacza się ładna panorama. Warto zajrzeć do Muzeum Ciśniańskiego, położonego przy kamienistej plaży na Solince.

Na wycieczki rowerowe można pojechać do cerkwi w Łopience, Bacówki PTTK Jaworzec, do rezerwatu „Sine Wiry”, do mini skansenu kolejowego w Majdanie, leśnego zwierzyńca w Lisznej czy do Wetliny. Miłośnicy kąpieli mogą jej zaznać w górskich rzekach oraz w basenie Aquarius w Lesku (40 km).

Zimą można wyruszyć na narty. Stacja narciarska w Kalnicy jest oddalona o 10 km, stacja narciarska w Weremieniu o 40 km, stacja narciarska Bieszczad Ski w Wańkowej o 54 km.

Atrakcje Bieszczadów:

  • Bieszczadzka kolejka leśna – warto sprawdzić rozkład i choć raz przejechać się kolejką wąskotorową, która powstała ponad sto lat temu do transportu drewna z bieszczadzkich lasów, a dziś jest czołową atrakcją turystyczną. Kolejka kursuje na trasach Majdan – Przysłup oraz Majdan – Balnica.
  • Bieszczadzkie połoniny – któż nie słyszał o wysoko położonych łąkach na wysokich szczytach Bieszczadów. Połoniny Wetlińska, Caryńska i Wysoka oraz gniazdo Tarnicy przyciągają piechurów spragnionych pięknych widoków i możliwości obcowania z unikalną przyrodą.
  • Cerkwie w Bieszczadach – kilka ocalałych świątyń przypomina o Bojkach – dawnych mieszkańcach Bieszczadów przymusowo wysiedlonych po drugiej wojnie światowej. Warte odwiedzenia drewniane cerkwie znajdziemy m.in. w Smolniku nad Sanem (wpisana na listę UNESCO), w Bystrem i Michniowcu – położone nieopodal Czarnej perełki drewnianej architektury, a także w maleńkiej Górzance.
  • Jezioro Solińskie – największy zbiornik retencyjny w Polsce z widokiem na bieszczadzkie szczyty. Zalew posiada funkcje rekreacyjne, można wypożyczyć sprzęt wodny, skorzystać z plaży (np. w Polańczyku), przespacerować się po zaporze albo wyjechać nową kolejką gondolową PKL oferującą panoramiczne widoki.
  • Myczkowce – spokojna miejscowość z mniej znaną zaporą na Sanie oraz bardzo ciekawą ekspozycją miniatur drewnianych świątyń z polsko-słowacko-ukraińskiego pogranicza.
  • Zagroda żubrów w Mucznem – unikalne miejsce pozwala na zobaczenie największych polskich ssaków. Żubry introdukowane w Bieszczady udało się wyprowadzić na wolność i można je spotkać podczas terenowych wędrówek. W pokazowej zagrodzie przygotowano platformy widokowe umożliwiające przyglądanie się zwierzętom. Po drodze muzeum wypału węgla drzewnego w tradycyjnych retortach.
  • Uherce Mineralne – miejscowość rozsławiają drezyny rowerowe (to najdłuższa trasa drezyn w Polsce) oraz Ursa Maior – browar warzący piwo na skraju Bieszczadów.
  • Myczków – utworzono tutaj Muzeum Kultury Bojków, gdzie można zapoznać się ze zwyczajami i tradycjami wcześniejszych mieszkańców tych ziem.
  • Rezerwat Sine Wiry – duży rezerwat obejmujący przełomowy fragment rzek Soliny i Wetliny z licznymi zespołami roślinnymi oraz urozmaiconą rzeźbą terenu.
  • Górzanka – niewielka miejscowość, w której na wzniesieniu znajduje się drewniana cerkiew z unikatowym ikonostasem – jedynym płaskorzeźbionym w Karpatach.

Jak dojechać?

Samochód

Do Cisnej można dojechać drogą wojewódzką nr 897 od strony Komańczy albo drogą nr 893 przez Baligród. Przejechawszy przez centrum Cisnej na wschód, należy wypatrywać Solnego Resortu po lewej stronie, 1 km za stacją benzynową.

Odległość od Warszawy – 450 km, Krakowa – 250 km, Sanoka – 50 km.

Pociąg i autobus

Solny Resort znajduje się przy drodze z Cisnej do Dołżycy, którą jeździ komunikacja autobusowa, kursująca do Wetliny. Dojazd autobusowy zwykle jest możliwy z Leska.

Adres

Resort Solny w Bieszczadach
Dołżyca 32
38-607 Cisna

Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

Oferta prezentowana przez firmę

Bies sp. z o.o.
Dołżyca 32
38-607 Cisna
NIP: 6881133358
Opinie

Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięki temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Bies sp. z o.o., Dołżyca 32, 38-607 Cisna, NIP: 6881133358

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Resort Solny w Bieszczadach. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpływu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

Techniczny proces płatności realizowany jest przez zewnętrznych operatorów płatności, na zasadach opisanych ich regulaminami. Operatorzy płatności są odpowiedzialni za jego realizację oraz rozpatrywanie reklamacji użytkowników. W przypadku problemów z procesem płatności użytkownik może też zwrócić się o wsparcie do Biura Obsługi Klienta Triverna, celem uzyskania pomocy. Po pomyślnym opłaceniu usługi hotelowej przy wykorzystaniu technicznych funkcjonalności zapewnianych przez operatorów płatności lub korzystania ze Środków Triverna, płatność taka jest otrzymywana przez Triverna i przekazywana do Hotelu i w tym zakresie podmiotem odpowiedzialnym za proces płatności i reklamacje jest Triverna. Prosimy o przekazywanie reklamacji na adres: reklamacje@triverna.pl.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

Triverna
Triverna to ekskluzywny klub hotelowy ze starannie dobranymi ofertami w wyjątkowych cenach specjalnie dla klubowiczów. Korzystając z naszego Klubu masz pewność, że oferowane promocje są unikalnymi okazjami. Możesz zaoszczędzić nawet do 70%.Serwis triverna.pl używa cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania - zapoznaj się z naszą polityką prywatności.