Superior City Hotel Bellevue****

Oferta kończy się za : 7 godz.
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Codzienne śniadania
  • Powitalna butelka wina
  • Dostęp do strefy SPA & wellness
  • Dostęp do salki fitness
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 14:00 - 10:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna

  Zobacz też ofertę: Oferta bezzwrotna – niższe ceny

  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Nowoczesny, stylowy hotel**** w nadbrzeżnej części Szybenika
  • Malownicza lokalizacja i piękne widoki z dużych panoramicznych okien
  • Luksusowe apartamenty z własnymi jacuzzi
  • W pakiecie codzienne śniadania w formie bufetu od godz. 7:00 do 11:00
  • Możliwość korzystania ze strefy SPA & Wellness
  • Dostęp do salki fitness
  • W pakiecie powitalna butelka wina
  • Niemowlę / dziecko poniżej 12 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 12-17 lat: 141 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Dostawka dla osoby powyżej 17 lat: 235 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Dziecku do 12 lat przysługuje bezpłatna dostawka
  • Łóżeczko niemowlęce bezpłatnie
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 94 zł za dobę)
  • Parking dodatkowo płatny: 47 zł/doba

  Opis

  Stylowy Superior City Hotel Bellevue**** to bez wątpienia jedno z najlepszych miejsc, by zatrzymać się w Szybeniku – bardzo ciekawym mieście z chorwacką duszą. Z okien pokoi i apartamentów rozpościera się kojący widok na szmaragdowy Adriatyk lub ceglane dachy starego miasta. Do hotelu bardzo pasuje jego nazwa – podziwiać można z niego piękne widoki, a i sam położony jest nietuzinkowo. Komfortowy, wypełniony słonecznym światłem hotel znajduje się przy ulicy poprowadzonej wzdłuż morza, a wystarczy kilka kroków, by zagłębić się w słynne uliczki historycznego Szybenika.

  Wybierając Superior City Hotel Bellevue****, można oczekiwać przestronnych, nowocześnie i zarazem stylowo urządzonych pokoi i apartamentów z atrakcyjnymi widokami czy to na amfiteatralnie położone miasto, czy też na wody Adriatyku i półwyspy strzegące dostępu do miasta. Hotel oferuje 2-osobowe pokoje w typach classic, superior i deluxe oraz luksusowe apartamenty: 3-osobowy junior suite i 4-osobowe executive suite i presidential suite. Dwa ostatnie wyróżniają luksusowe tarasy z prywatnymi wannami jacuzzi i przestrzenią do opalania oraz oszałamiające łazienki. Wszystkie wnętrza są klimatyzowane, wygłuszane i posiadają dostęp do Wi-fi. W każdym pokoju na gości czeka duże okno lub wręcz przeszklona ściana, nowoczesny telewizor z kanałami satelitarnymi, sejf, biurko, mini bar, szafa i przytulna wykładzina. Łazienki są eleganckie i dobrze wyposażone w kosmetyki, ręczniki, szlafroki.

  Superior City Hotel Bellevue**** posiada elegancką restaurację z ciekawym menu, opierającym się na kuchni śródziemnomorskiej oraz dalmatyńskiej. Każdego poranka przygotowywane są tutaj smaczne śniadania w formie różnorodnego bufetu z ciepłymi i zimnymi potrawami.

  Goście Superior City Hotel Bellevue**** mogą relaksować się w strefie SPA & Wellness, która oferuje szeroki wybór usuwających stres i zmęczenie masaży oraz zabiegów rewitalizujących, strefę saun i kameralny wewnętrzny basen.

  Lokalizacja

  Hotel położony jest tuż nad morzem w mieście Szybenik w środkowej Chorwacji.

  Atrakcje

  Szybenik jest bardzo ciekawym i malowniczo położonym miastem środkowej Chorwacji, dzięki swej unikatowej katedrze wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Miasto rozłożyło się nad zatoką, którą tworzy ujście przepięknej rzeki Krka do Adriatyku. Od otwartego morza miasto oddziela kanał, tworzący przez wieki naturalną obronę, którą wsparła twierdza św. Mikołaja – potężna forteca wybudowana w XVI wieku w miejscu otwarcia się kanału na morze.

  W przeciwieństwie do innych miast Dalmacji, które zakładali starożytni Ilirowie, Grecy czy Rzymianie, Szybenik jest najstarszym miastem rodowym Chorwatów. Jego najważniejszym zabytkiem jest zbudowana w całości z kamienia Katedra św. Jakuba. To klasycznie piękna świątynia o ciekawej historii i pięknych zdobieniach. Arcydzieło kamieniarstwa dominuje pośród wąskich, klimatycznych uliczek. . Stare miasto jest ciasno zabudowane, tworząc tajemniczą atmosferę dla spragnionych je odkryć. W okolicy Szybenika nie brakuje terenów spacerowych.

  Atrakcje w okolicy:

  • Kanał św. Antoniego – to właśnie on łączy Zatokę Szybenicką z otwartym morzem. Od południowej strony wzdłuż kanału wytyczono ciekawą ścieżkę spacerowo-rowerową, przy której znajduje się kilka atrakcji, m.in. Twierdza św. Mikołaja, jaskinia św. Antoniego, bunkier „Oczy Hitlera” czy punkt widokowy z panoramą Szybenika
  • Aquapark Dalmatia – położony 6 km na południe od Szybenika zapewnia atrakcje wodne głównie dla najmłodszych. Szaleństwa na zjeżdżalniach, w „deszczowej twierdzy” czy 200-metrowej rwącej rzece pozwolą aktywnie spędzić wakacyjny dzień, a dzieciaki stracą rachubę czasu. Po sąsiedzku z aquaparkiem odtworzono tradycyjną dalmacką wioskę, w spokojnej atmosferze której można docenić etnograficzne dziedzictwo tej części Chorwacji
  • Park Narodowy Krka– miejsce niezwykłe, jeden z piękniejszych parków narodowych Chorwacji, utworzony w środkowym i dolnym biegu rzeki Krka, która słynie z wodospadów i bystrzyn. Ścieżki spacerowe ułożone wzdłuż rzeki oraz przez jej koryto pozwalają zapomnieć o panującym w innych miejscach upale. Poza największymi wodospadami (Roszki Slap i Skradinski Buk) na terenie parku znajdują się także jezioro z wyspą mieszczącą założony w 1445 roku klasztor franciszkanów, liczne XIX-wieczne młyny wodne czy pozostałości elektrowni wodnej, która była jedną z pierwszych tego typu konstrukcji na świecie (uruchomiona w 1895 roku). Na terenie parku kursują statki wycieczkowe.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Dojazd w tę część Chorwacji nie jest skomplikowany i w dużej mierze prowadzi autostradami. Z Polski można kierować się na Zagrzeb przez Czechy, Austrię (Graz) i Słowenię lub przez Słowację i Węgry. Od stolicy Chorwacji pozostaje już mniej niż 320 km, główną autostradą prowadzącą na południe w kierunku Splitu. Należy wybrać z niej zjazd 22 na Sibenik. Od zjazdu do hotelu zostaje już niespełna 10 km. Wyjechawszy z tunelu, należy zjechać w prawo na Srednją magistralę i po przejechaniu kilometra skręcić z niej w prawo, by wjechać do miasta. Należy trzymać się głównej ulicy Put prvog sibenskog partizanskog odreda, która przejdzie w ul. Matije Gupca, następnie skręcić w lewo w ul. Stjepana Radića i przy słynnej fontannie z żółwiami skręcić w lewo w stronę morza. Superior City Hotel Bellevue**** znajduje się tuż nad wodą.

  Odległość od Warszawy – 1350 km, Krakowa – 1080 km, Zagrzebia – 320 km.

  Pociąg i autobus

  W sezonie letnim z niektórych miast Polski można dojechać autobusem do samego Szybenika. Dworzec autobusowy znajduj się 2 minuty pieszo od hotelu.

  Adres

  • Superior City Hotel Bellevue
  • Obala hrvatske mornarice 1
  • 22000 Szybenik
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięku temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Riva sunca d.o.o., Obala hrvatske mornarice 1, 22000 Sibenik, NIP: HR94337362035

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Superior City Hotel Bellevue. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpłwu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria