Urania Family Resort***

Oferta kończy się za : 3 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Codzienne śniadania
  • Bezpłatny parking
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 15:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna

  Zobacz też ofertę: Oferta ze śniadaniem i obiadokolacją (min. 3 noclegi)

  Zobacz też ofertę: Oferta ze śniadaniem i obiadokolacją (min. 7 noclegów)

  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Rodzinny kompleks wakacyjny w cieniu adriatyckich sosen
  • Tuż przy plaży
  • Klimatyzowane apartamenty z tarasami lub balkonami
  • W pakiecie codzienne śniadania w formie bufetu od godz. 7:30 do 10:30
  • Apartamenty z aneksami kuchennymi
  • Duży i atrakcyjny plac zabaw
  • Piękna Makarska Riwieria
  • Niemowlę / dziecko poniżej 4 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Brak dostawek
  • Możliwość zakwaterowania w pokojach maksymalnie 4-os.
  • Łóżeczko niemowlęce bezpłatnie
  • Obiekt nie akceptuje zwierząt domowych
  • Bezpłatny parking
  • Minimalna długość pobytu: 4 dni (3 noclegi)

  Opis

  Urania Family Resort*** to wakacyjny kompleks atrakcyjnie położony tuż przy plaży w otoczeniu sosnowego lasu Makarskiej Riwiery. To świetne miejsce dla rodzin z dziećmi, które mogą korzystać z bezpiecznej plaży oraz rozbudowanego placu zabaw ukrytego w cieniu sosnowych drzew.

  Kompleks Urania Family Resort*** tworzą otoczone sosnowym zagajnikiem bungalowy, w których przygotowano wygodne apartamenty z małymi aneksami kuchennymi. Każdy apartament jest klimatyzowany i posiada dostęp do wifi oraz TV z kanałami satelitarnymi. Apartamenty tworzą przynajmniej jedna sypialnia, łazienka, pokój dzienny z sofą oraz aneksem kuchennym z lodówką. Każdy apartament posiada przyjemny balkon lub taras. Apartamenty klasy standard posiadają mini aneksy kuchenne, apartamenty klas superior i comfort kuchnię i część jadalną, a apartamenty typu comfort 2 sypialnie – z podwójnym łóżkiem oraz z dwoma pojedynczymi.

  Na terenie kompleksu mieszczą się restauracja oraz drink bar. W restauracji codziennie przygotowywane są śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Wybór jedzenia jest różnorodny, pozwala skosztować miejscowe produkty, w tym słynne chorwackie wędliny, sery, dojrzewające na słońcu pomidory i oliwki.

  Atrakcją dla najmłodszych jest ciekawie zaaranżowany plac zabaw z różnymi przyrządami do spędzania czasu. Wszystko to na piasku i w cieniu drzew, dzięki czemu można korzystać z tej przestrzeni w zasadzie w każdej porze dnia.

  Resort sąsiaduje z przyjemną plażą z leżakami i barami. W centrum miejscowości nie brakuje miejsc historycznych i atrakcji kulturalnych, takich jak muzea i obiekty sakralne. Ponad Bašką Vodą góruje masyw Biokowo, na którego zboczach utworzono Park Przyrody Biokowo z licznymi szlakami turystycznymi oraz nowoczesnym tarasem widokowym nad Makarską.

  Lokalizacja

  Urania Family Resort*** znajduje się w południowej części cenionego chorwackiego kurortu Baška Voda.

  Atrakcje

  Baška Voda, dawna wioska rybacka, jest dziś jednym z najbardziej znanych miejsc letniego wypoczynku na Makarskiej Riwierze. Ma dwa tysiące stałych mieszkańców i uosabia śródziemnomorski styl życia. Fenomenalnie położona wzdłuż pięknej plaży, u stóp majestatycznej góry Biokovo (1762), zapewnia doskonałe warunki na wakacyjny pobyt i nie traci atrakcyjności poza sezonem. Okoliczne gaje oliwne, winnice oraz zbocza góry Biokovo są przyjemnym miejscem na krótsze i dłuższe spacery.

  Będąc w kurorcie, nie przegap wizyty w neoromańskim kościele św. Mikołaja (1899 r.), w którym w sezonie letnim często organizowane są koncerty muzyczne. Warto zobaczyć także barokową kaplicę św. Wawrzyńca z 1750 r., Muzeum Ojczyzny oraz Muzeum Mięczaków, spacerować po starej części miejscowości, gdzie zachowała się oryginalna architektura oraz wzdłuż atrakcyjnej promenady morskiej.

  Co robić w okolicy?

  • Skywalk Biokovo – szklany taras widokowy nad Riwierą Makarską – nowa, robiąca niezwykłe wrażenie, atrakcja okolicy, z której rozpościera się przepiękny widok na Makarską, wybrzeże oraz pobliskie wyspy. Znajduje się na terenie Parku Przyrody Biokovo, możliwe jest dojście piesze, a także dojazd samochodem
  • Sveti Jure – najwyższy szczyt pasma Biokovo. To propozycja dla miłośników górskich wędrówek, którzy w ramach kilkugodzinnej pieszej wycieczki mogą osiągnąć najwyższą kulminację masywu dominującego nad Makarską. Podejście z centrum miejscowości zajmuje około 6 godzin, najlepiej wyruszać z rana, nim zaczną się upały. Szlaki są dobrze oznakowane, na rozwidleniach znajdują się tabliczki
  • Rejsy na wyspę Hvar oraz Brač – obie bardzo znane i lubiane przez turystów. Hvar słynie z pól lawendy, pięknych plaż oraz jednych z najstarszych miast w Chorwacji, zaś Brač z piaszczystej plaży Zlatni rat o wysokiej jakości białego marmuru, który posłużył do budowy wielu znamienitych obiektów, w tym waszyngtońskiego Białego Domu. Można odbyć całodzienne rejsy na każdą z wysp lub wycieczkę łączącą pobyt w obu miejscach
  • Istnieje także możliwość organizowania wycieczek rowerowych, safari buggy po leśnych drogach góry Biokovo, kursów nurkowania czy wspinaczki skałkowej.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Dojazd do miejscowości Baška Voda jest bardzo wygodny. Należy jechać na południe główną chorwacką autostradą aż do zjazdu 29 Zagvozd, który przez tunel prowadzi wprost do miejscowości. Na rondzie skręca się w prawo, 800 metrów dalej w lewo ku wybrzeżu. W centrum miasteczka ponownie w lewo w ul. Zrinskih i Frankopana, która doprowadzi do mariny i następnie w lewo, wzdłuż plaży. 400 m dalej ponownie w lewo i od razu w prawo do Family Resortu Urania.

  Odległość od Warszawy – 1460 km, Krakowa – 1200 km, Wiednia – 800 km, Zagrzebia – 450.

  Pociąg i autobus

  Wszystkie większe miasta w Chorwacji posiadają połączenia autobusowe z kurortem Baška Voda.

  Adres

  • Urania Family Resort
  • ul. Kralja Petra Krešimira 9
  • 21320 Baska Voda
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięku temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Marea Alta d.o.o., Maslinarska 33, 21300 Makarska, NIP: HR09290912514

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Urania Family Resort. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpłwu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria

  Lokalizacja:
  Standard: