8 urodziny Triverny! Zarezerwuj pobyt w hotelu i odbierz 10% gratis na kolejny wyjazd

8 urodziny Triverny

Tradycyjnie, z okazji kolejnych urodzin serwisu, dzielimy się z Wami pasją do podróży. Przygotowujemy specjalne oferty promocyjne we współpracujących z nami hotelach. W tym roku nie będzie inaczej!

Już 12 września startuje Urodzinowa wyprzedaż w Triverna.pl. Z tej okazji, oprócz najlepszych cen hoteli, dorzucamy bonus, zwracamy 10% na kolejną rezerwację w naszym serwisie!

Ile możesz zyskać?

Zyskasz 10% wartości dokonanej rezerwacji. Bonus otrzymasz w postaci Środków Triverna do wykorzystania na kolejne rezerwacje.

Jak skorzystać ze zwrotu?

Skorzystanie z promocji 10% gratis na kolejny wyjazd jest bardzo proste. Wystarczy, że dokonasz dowolnej rezerwacji w serwisie triverna.pl w trakcie trwania akcji, tj. od 12.09.2022 do 03.10.2022, godziny 23:59. Reszta stanie się automatycznie!

Jakie są wyłączenia i ograniczenia?

Maksymalna kwota zwrotu wynosi 100 zł.

Jeżeli rezerwacja będzie opłacona Środkami Triverna, to wartość użytych Środków Triverna zostanie odjęta od kwoty rezerwacji podlegającej zwrotowi.

Ważne

Bonus 10% w postaci Środków Triverna zostanie przyznany po zrealizowaniu pobytu w hotelu, w ciągu dwóch dni roboczych od dnia wymeldowania się z Hotelu. Przyznawanie środków rozpoczniemy w dniu 13 września 2022.

Zarezerwuj pobyt i odbierz bonus >>

Regulamin akcji

  1. W przypadku dokonania Rezerwacji w serwisie triverna.pl w okresie od 12.09.2022 do 03.10.2022, g. 23:59 i zrealizowania pobytu w Hotelu zgodnie z Rezerwacją, Użytkownik otrzyma od Serwisu Środki Triverna, o których mowa w pkt. 10 Regulaminu Serwisu (https://triverna.pl/regulamin) o wartości 10% (po zaokrągleniu w górę do 1 złotego) wartości Rezerwacji, pomniejszonej o wartość wykorzystanych na opłacenie Rezerwacji Środków Triverna.
  2. Maksymalna wartość otrzymanych Środków Triverna wynosi 100 zł.
  3. Powyższe Środki Triverna zostaną przyznane wyłącznie w przypadku zrealizowanego pobytu w Hotelu.
  4. Okres ważności Środków Triverna, o których mowa w niniejszym Regulaminie wynosi 1 rok od dnia ich przyznania.
  5. Środki Triverna zostaną zarejestrowane na koncie Użytkownika w ciągu dwóch dni roboczych od dnia wymeldowania się z Hotelu, jednak nie wcześniej niż 13.09.2022 a Serwis wyśle na adres e-mail Użytkownika informację o ich przyznaniu.

Dziękujemy za 8 lat wspólnych podróży!